Penox Power Ring Ereksiyon Halkası

Penox Power Ring Ereksiyon Halkası

49.00TL

Stok Durumu:
Tükendi
Ürün Kodu:
Penox Power Ring
Üretici:
Penox Power
Oy Ortalaması:
Oylanmadı

Mevcut Seçenekler:Orijinal Ürün Kapıda Ödeme

Penox Power Ring Ereksiyon Halkası

• Penox penis hacmi, ereksiyon problemleri, erken boşalma ve cinsel performanstaki sorunları çözmeye yardımcı olur.
• Penox, Uzakdoğu Asya, Avrupa ve Amerika’da bilimsel olarak test edilmiş yoğun etkili bir performans  ürünüdür.
• Kalp, şeker ve tansiyon hastaları Penox‘i güvenle kullanabilirler.
• Penox sinir sistemini rahatlatmaya ve cinsel birleşme öncesi gerginliği yenmenize yardımcı olur.
• Penox Power, aynı zamanda hafıza ve konsantrasyonu güçlendirmeye, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini arttırmaya yardımcı olur.

Penox Power, Nasıl Çalışıyor?
Penisde kan akışını sağlayan 3 tane odacık vardır. Bu odacıklar damarları toparlamakla görevlidir. Sertleşme yaşadığınızda penisinizdeki bu odacıklar kanla dolar.  Corpus Spongism, sertleşme adı verilen  bu bölge penisde dolaşan kanın yaklaşık %90'nını tutar. Bu 3 bölge ne kadar çok kanla dolarsa penis o kadar büyük ve kalın olacaktır. Normal bir erkeğin bu 3 bölgesi hiç bir zaman maksimum seviyede dolmaz. Corpora Cavernosa ve Corpus Spongism bölgelerini daha fazla kanla doldurmak ve kanı istediğimiz sürece orada tutmak mümkün olsaydı daha güçlü ve uzun süreli ereksiyon sağlamak mümkün olurdu. Penox, bu odacıklardaki damarların genişlemesine ve kan akışının artmasına yardımcı olur. (Ereksiyon esnasında penisin büyüklüğü bu damarların genişliği ve uzunluğuna bağlıdır). Penox Power , Corpora Cavernosa bölgesindeki hücre duvarlarını yıkarak bölgenin daha fazla kan almasını sağlamaya yardımcı olur. Penox Power'ı, penis tabanına takın, böylece Penox Power penisdeki kan miktarını tutarak uzun ve güçlü ereksiyon sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda bugün erkeklerin % 30-40’ının yaşadığı erken boşalma sorununu engeller.

Penox Power İçeriği
Yüksek teknoloji ile üretilmiş olan Penox Power, performans arttırmaya yardımcı bir üründür. İçeriğinde Negative iyon, Toumalin ve İnfrared (kızılötesi FIR) ve nano-gümüş içerir.

Negatif iyonlar (sulu hidroksil iyonları) (H3O2): Hava vitamin olarakta bilinen Negatif iyonlar solunum yoluyla vücuda girer, hücre aktivasyonu ile yüksek sperm üretimi ve canlılığı geliştirir. Bağışıklığı arttırır, testosteron salgılanmasını sağlar. Negatif iyonlar yorgunluğu azaltarak metabolizmayı hızlandırır. Penox içeriğindeki 500 cm3/sec sayesinde güç ve enerjiyi arttırır.

Tourmalin: Pozitif ve negatif kutuplara sahip, elektriksel özellikleriyle olağandışı bir mineraldir. Endokrin (hormon) sisteminin dengelenmesine yardımcı olur ve konsantrasyon sağlar. Vücudun elektromanyetik sistem enerjisini üretir. Yatıştırıcı ve topraklayıcıdır. Kök çakranın açılmasını sağlar.

Kızılötesi: Ultra-ince toz işleme tekniği ile yüksek optik, termal, medikal teknoloji sayesinde üretilen nano zerrecikler dışardan ısıyı emer ve bu ürün 4-14 mikron dalga boyundaki kızılötesi ışınlarını oluşturur. Aynı frekanstaki insan hücreleri bu moleküller ile kızılötesi sağlayan ışınlar sayesinde aktif olur. Aktive olan hücreler, kanın oksijen kapasitesini arttırır böylece kendilerini daha kolay yeniler ve canlılıkları artar.

Nano-Silver: Nano ölçekli gümüş iyonları her türlü zararlı mikroorganizmaya karşı çok etkilidir. Nano gümüş hasarlı epitel hücrelerin onarımını destekler. Bölgede daha iyi bir kan akışı sağlar.

Penox Power Kullanımı;
• Penisiniz sertleştiğinde Penox Power Ringi takınız. Yüzük, skorotum ve penis tabanına uyacak şekilde tasarlanmıştır.
• Bir seferde dikkatlice takıp testislerinize doğru yavaşça indirin. Penisiniz %20 lik bir dikleşmeye ulaştığında yüzük bu pozisyonda kalır ve düşmez.
• İşiniz bittiğinde kolayca ve rahatlıkla çıkabilirsiniz. Ürünü hafifçe kremlemek rahatça çıkartmayı sağlar.
• Antibakteriyel yapısı sayesinde üzerinde bakteri ve mikrop barındırmaz.
• Konforunuz için 3 farklı ebatta üretilmiştir.

- L     3.0 cm çap
- XL   3.5 cm çap
- XXL 4.0 cm çap


• Kalp, şeker ve tansiyon hastaları Penox ‘u güvenle kullanabilirler.
• Hafif, dayanıklı tasarımı sayesinde her yerde kolayca taşımanızı sağlar. Hatta cüzdanınızda bile!
• Karanlıkta neon gibi parlama özelliği ile birleşmenize mutlu bir renk katar.
• Kutu içeriğinde 4 adet Penox Ring bulunur. Ürünü paketten çıkarttıktan sonra 4 aylık kullanım imkânı sağlar. (lütfen 4 aylık kullanımdan sonda yeni paket açınız).
• Cinsel performansını arttırmak isteyen her yaştaki erkekler güvenle kullanabilir.

Uyarılar;
• Lütfen temizlik için ağır bir deterjan ve çamaşır suyu kullanmayın. (Sadece musluk suyu, temizlik için yeterlidir kurutmak için bir havlu ya da bez parçası kullanın.)
• Kullanmadığınız Penox' u alüminyum folyolu ambalajından çıkartmayınız.
• Son kullanma tarihi ambalajın üstünde yazılıdır.

Yorum Yaz

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam

Müşteri Hizmetleri

Markalar

Bize Ulaşın

0850 304 33 40
0538 770 34 47
info@ulusmedikal.com
ulusmedikal.com

Facebook